אדריכלות, מעצב פנים ובונה ערים – סרג' בן דויד
Homepage
About
Projects
In Planning
Credits
Press
Contact me

Apartments Design עיצוב דירות


Close

עיצוב דירות בכלל ובדגש על עיצוב דירות יוקרה, הינו תהליך אישי ואינדיווידואלי אצל כל לקוח. למעשה, בתהליך עיצוב דירה נוצר דיאלוג מתמשך בין המעצב והמתכנן לבין הלקוח. בסופו של תהליך זה נשזרים ביצירה הסופית כל החלומות והצרכים של הלקוח, כל האלמנטים המאפיינים את אורח החיים הייחודי לו, הרצונות והחשקים אותם רקם בדמיונו וכמובן – תנאי השטח הפיזיים. כל אלו מבוצעים בסגנון אירופאי קלאסי המאפיין את עבודותיו הייחודיות של סרג' בן דוד.

יצירה מקורית ואינדיווידואלית

החל מתהליך עיצוב דירת גג, דרך עיצוב פנטהאוז ועד לעיצוב פנים של דירות קטנות, תהליך העיצוב השלם הבא לידי ביטוי במשרד האדריכלות ועיצוב הפנים של סרג' בן דוד הינו יצירה מקורית ואינדיווידואלית לבית. במסגרת עיצוב פנים דירות מושם דגש לכל פרט ופרט – על מנת להגיע לתוצאה הגבוהה ביותר. בין שמדובר בבחירת חומרי גלם ובין שמדובר בעיצוב המרפסות – מקבלות דירות היוקרה תשומת לב עד לאלמנטים המזעריים ביותר בתהליך.

הרמוניה כוללת

הקווים העיצוביים הבאים לידי ביטוי בתחום עיצוב דירות גג ומרפסות פנטהאוז, דירות יוקרה ועוד יוצרים הרמוניה כוללת. בעודם משתלבים בעיצוב התאורה לבית, בפרזולים המתאימים באופן אישי, בדקורציה מתאימה ואיכותית, בתהליך סטיילינג מקצועי וביצירת חיבור בין הנתונים הפיזיים לאסתטיקה רוקמים קווי העיצוב יצירת אמנות ייחודית, פרי דמיונו ושל הלקוח וניסיונו של האדריכל. בין שמדובר בעיצוב מרפסת פנטהאוז או ובנוסף עיצוב דירת גג, העבודה מבוצעת בהתאם לערכיו ואורחות חייו הייחודיים של הלקוח.

חללי פנים יוקרתיים וקלאסיים

תוך שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר בתחום נוצרים במשרד האדריכלים ומעצבי הפנים סרג' בן דוד חללי פנים יוקרתיים וקלאסיים בהדרם. להשלמת ההרמוניה בעיצוב הביתי יש להקפיד על עיצוב גגות פנטהאוז ועיצוב מרפסות באותה השפה של שאר הבית. החל מחלוקת החלל הביתי לשטחים ייעודיים ועד לעיצוב המולטי פונקציונאלי הבא לידי ביטוי בכל אחד מהחדרים בדירה. בתהליך עיצוב דירה מקצועי ניתנת תשומת לב מרבית לפרטים הקטנים ביותר מבלי לאבד את התמונה הגדולה והחזון הכללי בתהליך סטיילינג והדקורציה.

Close
עיצוב פנטהאוז רוטשילדעיצוב פנטהאוז רוטשילד
עיצוב דירה הרצליהעיצוב דירה הרצליה
עיצוב דירת גג גבעת שמואלעיצוב דירת גג גבעת שמואל
עיצוב דירת גג גבעת שמואל 1עיצוב דירת גג גבעת שמואל 1
עיצוב דירת גג גבעת שמואל 2עיצוב דירת גג גבעת שמואל 2
עיצוב דירת גג גבעת שמואל 3 עיצוב דירת גג גבעת שמואל 3
עיצוב דירת גג גבעת שמואל 4עיצוב דירת גג גבעת שמואל 4
עיצוב דירת גג גבעת שמואל 5עיצוב דירת גג גבעת שמואל 5
עיצוב דירת גג גבעת שמואל 6עיצוב דירת גג גבעת שמואל 6
סרג' - עיצוב פנים ואדריכלות | עיצוב בתים פרטיים | עיצוב דירות | עיצוב משרדים | מאמרים | צור קשר
Atar2b web sites design & developement   |   Copyright © 2013 Serge Bendavid. All rights reserved